When:
December 8, 2020 @ 7:00 pm – 8:30 pm Europe/Berlin Timezone
2020-12-08T19:00:00+01:00
2020-12-08T20:30:00+01:00
Where:
online

 

Zbierzmy się w kole, zatańczymy przy ogniu, wsłuchajmy się w mądrość naszego ciała aby wyrazić i wypowiedzieć to co nas boli albo irytuje. Wyraźmy to co nie wyrażone i co drzemie w naszych sercach.
Tutaj, w tej wirtualnej przestrzeni, gdzie nie ma żadnych restrykcji i ograniczeń, stworzymy bezpieczne miejsce dla naszego ciała i duszy.
Będziemy spotykać się przez 5 wtorkowych wieczorów. Będziemy tańczyć, wspierać się wzajemnie i wskrzeszać naszą czarodziejską moc aby obudzić naszą siłę życiową i rozpalić ogień naszych serc.
Podczas tych spotkań będziemy wspierani praktyką świadomego ruchu – Open Floor, wykorzystując zasoby, które wspomogą nasze poczucie obecności i świadomości na temat siebie i świata wokół. Nasz czas będzie wspierany przez muzykę do wszystkich pejzaży dźwiękowych i naszych nastrojów.
Dołącz do całego cyklu, 5 sesji albo jednej sesji.
Zalecana jest cała seria dla głębszego kontaktu i eksploracji.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Po rejestracji otrzymasz linka do naszego wirtualnego pokoju spotkań w platformie ZOOM i dane do przelewu.

 

Koszt: jest oparty na skali twoich dochodów:
⫸5 sesji | 5 tygodni: 390-250 zł
(cena: 390 zł wspierająca, 300 zł normalna, 250 zł niska)
⫸1 jednorazowa sesja: 55 zł

*zauważ proszę, że wpłacając wyższą kwotę wspierasz tych, którzy w innym wypadku nie mogliby pozwolić sobie na dołączenie do nas.
*Jeśli nie możesz pozwolić sobie na powyższy wydatek, a bardzo Ci zależy aby do nas dołączyć, skontaktuj się ze mną. Zależy mi aby wszyscy mieli dostęp w tym momencie do tej formy pożywienia”
Kontakt: tamara (ad) tamararomaniuk.com

Czas trwania: 5 tygodni, 5 sesji we wtorkowe wieczory, każda z nich będzie trwała 1,5 godziny.
Lokalizacja: Online (Po zarejestrowaniu się, otrzymasz potwierdzenie zamówienia, które zawiera link do wirtualnego pokoju w przestrzeni Zoom oraz dane do przelewu).
Do naszego koła, zapraszamy również Panów, a zwłaszcza tych, którzy nie unikają kobiecych emocji, ekspresji i ich mocy.
Z niecierpliwością wyglądam i czekam na to spotkanie z Tobą. Jestem pewna, że zabierzesz z tej podróży wiele darów, które będą wskrzeszać twoją czarodziejską moc i będą Cię wspierać w codziennym życiu i w tych trudnych, nieprzewidywalnych czasach.