Click to view map
When:
November 9, 2019 @ 12:30 pm – 3:30 pm Europe/Berlin Timezone
2019-11-09T12:30:00+01:00
2019-11-09T15:30:00+01:00
Where:
High Definition Dance Studio
Wyszyńskiego 14
70-202 Szczecin
Poland
Contact:
Tamara Romaniuk

 

Żyjemy w czasach nieustannych zmian, szybkiego rozwoju, pędu technoligicznego. Są to czasy ciekawe i jednocześnie czasy narastającego niepokoju. Popadamy w skrajności. Z jednej strony nie potrafimy już funkncjonować bez cyfrowego świata, a z drugiej strony coraz częściej pragniemy prawdziwego ludzkiego kontaktu, dotyku, ciepła i empatii,

Taniec pozwala nam doświadczyć siebie w płynnym, przyjemnym i radosnym stanie. W tańcu łączymy się z naszym źródłem siły – źródłem życia.

Jednak dla wielu z nas jest wyzwaniem przeniesienie tych cech i jakości do naszego codziennego życia. Często jest wyzwaniem dla nas dzielenie się ze światem naszą autentycznością, niepowtarzalnością i niezaprzeczalnym JA.

Tracimy kontakt z samym sobą pośród wymagań i oczekiwań życia codziennego. Tęsknimy jednak za tym, aby pokazać się i być prawdziwym w naszych relacjach, karierze i stylu życia. Często tęsknimy za strukturą i wsparciem, które mogą nam pomóc przenieść do naszego życia te umiejętności, które odkrywamy na parkiecie.

Open Floor jest praktyką somatyczną, która buduje inteligencję mięśniową i emocjonalną. Jest również próbą odpowiedzi na bolączki współczesnego świata i prawdziwe pragnienia ludzkie.

Podczas praktyki dowiesz się o zasobach, które mogą wspierać Twoje codzienne życie. Stając się bardziej świadomym, zwiększysz swoją zdolność do radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami, zyskując przy tym więcej radości i przyjemności z dnia codziennego.

Nie ma tu kroków do nauki i nie ma sposobu, aby coś zrobić źle. Proces do którego Cię zapraszam może być początkiem fascynującej podróży. Serdecznie witam Ciebie taką/-im jak jesteś, przynieś z sobą siebie.

Kiedy: 9 listopada 2019

Godziny: 12.30-15.30

Inwestycja : 65 zl przy wpłacie do 6 listopada przelewem.
75 zł po 6 listopada i przy wpłacie na miejscu.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wplata pełnej kwoty.
W przypadku rezygnacji pełna kwota zwracana jest do jednego tyg. przed warsztatem. Po tym terminie zwracane jest 50 % kwoty.
W przypadku odwołania warsztatu z przyczyn organizatora zwracana jest pełna kwota.
Minimalna ilość uczestników 5 osób

ZAPISY: Aby dokonać rejestracji kliknij TUTAJ i wyślij formularz zloszeniowy. Otrzymasz automatyczne potwierdzenie o rejestracji. 
Dane do przelewu są podane w formularzu. 
Jesli masz pytania proszę o kontakt: openfloor(at)tamararomaniuk.com

MIEJSCE: High Definition Dance Studio 
Wyszyńskiego 14, 70-201 Szczecin, Poland