When:
August 28, 2020 @ 3:00 pm – August 31, 2020 @ 4:00 pm Europe/Berlin Timezone
2020-08-28T15:00:00+02:00
2020-08-31T16:00:00+02:00
Where:
Agroturystyka Kompleks Żurawiniec
B
64-400, Zwierzyniec 9A, 64-400
Poland
Contact:
Tamara Romaniuk i Jaga Markiewicz

 

zamykam oczy
łza płynie po moim policzku
nie czuję lęku
nie muszę szukać drogi
prostą ścieżką
wracam do domu

Home again, Michael Kiwanuka

 

Dom: przestrzeń, w której możesz być całkowicie sobą, azyl, schronienie… To tam oddychasz spokojnie, zrzucasz zbroję, zdejmujesz buty na wysokich obcasach i krawat. Rozluźniasz ciało, uwalniasz umysł, słuchasz własnego rytmu. Zgodność z tym rytmem przynosi harmonię, równowagę i lekkość, pogodę ducha i spokój wewnętrzny. Po nich poznajesz, że jesteś… u siebie. Z tego miejsca możesz tworzyć swój świat.

W czasach, kiedy doświadczamy wielu napięć i konfrontujemy się z wieloma nowymi wyzwaniami, potrzebujemy ostoi, oazy, potrzebujemy złapać swobodny oddech, odnaleźć własne „oko cyklonu”: bezpieczny i trwały dom, w którym zawsze można się schronić. To w nim znajdują się bogactwa i skarby, z których możemy czerpać dowolnie i bez osądu – w taki sam sposób, w jaki Ziemia oferuje wszystkie formy i dary życia, naturalnie.

Zapraszamy Cię serdecznie na retreat  łączący w sobie:

  • praktykę świadomej obecności Open Floor®,
  • poszerzanie perspektyw oraz odnajdywanie nowych punktów widzenia i nowych rozwiązań metodą Points of You®,
  • elementy Shinrin Yoku – czyli kąpiele leśne i
  • empatyczną Dobrą Rozmowę
  • świetną muzykę, luz, ruch i zabawę

 

Zapraszamy do zobaczenia i doświadczania siebie w nowym kontekście. Angażujemy umysł, ciało, pobudzamy intuicję i kreatywność. Zanurzamy się w naturę. Czeka na Ciebie głębia i bezpieczeństwo poruszających procesów, las, łąki i sierpniowe niebo – wśród nich czeka na odkrycie Twój dom wewnętrzny, schronienie pełne radości, równowagi i mocy.

Obyśmy zawsze znali nasz dom
Obyśmy zawsze wiedzieli gdzie należymy
I gdzie możemy powracać

 

 

* DLA KOGO: dla każdego, kto tęskni do bycia wysłuchanym i zobaczonym z tym, co dla niego ważne; dla Ciebie, jeśli chcesz popatrzeć na swoje życie z innej perspektywy i odkryć w nim więcej sensu i mocy; i dla Ciebie, jeśli szukasz radości i refleksji, i chcesz zanurzyć się w naturę, rozluźnić siebie i swoje ciało.

* DLA CZEGO: aby połączyć się z samą/samym sobą, pobyć z fajnymi ludźmi, dostać akceptację, zrozumienie, zainspirować się, przebudować myśli, rozluźnić schematy, zaspokoić potrzebę przepływu i wspólnoty, lepiej poczuć swoje ciało i zachwycić się historiami, jakie Ci opowiada

* Czego możesz DOŚWIADCZYĆ: lekkości, wolności, poruszenia i poczucia odświeżenia. Osadzenia w bezpiecznych ramach warsztatów. Samoakceptacji: cokolwiek zrobisz – nie ma tu błędu! Spotkasz siebie w nowej perspektywie. Może docenisz coś w sobie? Możesz też poczuć, jaką różnicę robi świadome dokonywanie wyboru tego, na czym skupiasz uwagę.
Jeżeli pozwolisz sobie “wyjść z głowy”, zaufać ciału i emocjom, doświadczysz przebudowującej mocy empatii, przypływu energii, zwiększonej kreatywności i mądrości Twojego ciała.

* To co OTRZYMASZ: Zrelaksujesz się i zabierzesz do domu odmienione samopoczucie – lepsze ugruntowanie, nowe pomysły, świeże spojrzenie na siebie. Otrzymasz zasoby, które będę Cię wspierać na dalszej drodze, w każdym momencie, kiedy choć na chwilę zagubisz siebie i poczujesz pragnienie ponownego powrotu do domu.

Masz pełną swobodę – Ty decydujesz, co chcesz wziąć z tego spotkania i my jesteśmy dla Ciebie. Przybądź i z nami pobądź:)

 


 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wymiana energetyczna, czyli pieniężny ekwiwalent za 25 godzin warsztatowych:

~ to Ty decydujesz, jaką kwotę CHCESZ przeznaczyć (niższa pozwoli nam na zrównoważenie kosztów – wyższa da możliwość skorzystania z warsztatów tym uczestnikom, którzy nie mogą pozwolić sobie na pełną odpłatność; pozwoli również nam, trenerkom, na dalszy rozwój tej pracy): wpłata mile widziana: 1280 zł, jednak każda inna pomiędzy 1080 – 1500 zł jest OK
~ do 31 czerwca cena early bird: 980 zł
~ jeśli zgłosisz się między 1 – 31.7 z drugą osobą: 980 zł
~ dla małżeństw/partnerów życiowych: 1600 zł za parę

* wpłata zaliczki: 300 zł, pozostała kwota gotówką na miejscu
* rezygnacja: do 31 lipca – zwracamy zaliczkę w całości, do 10 sierpnia – 50% zaliczki

+ opłata za spanie i jedzenie: 360 zł za cały pobyt (3 noclegi, 3 posiłki dziennie + owoce i ciasto, woda, kawa i herbata dostępne przez cały dzień)

Jeżeli cena jest jedynym powodem, który Cię limituje, zadzwoń do nas i wspólnie zastanowimy się, jak możemy poradzić sobie z tą kwestią

 

 

DOM ŻURAWINIEC
znajduje się spory kawałek od wsi Zwierzyniec, dojazd drogą wśród lasu. Czekają na nas bardzo mili, otwarci i zapraszający właściciele. Otoczenie i wyposażenie zjednuje prostotą i otwiera na wszechobecną, bliską naturę. Pokoje z łazienkami, max. 4-os., z towarzyszącą obecnością członków grupy warsztatowej. Jedzenie bezmięsne. W pobliżu, 30 minut spacerem przez las, jezioro.

Minimalna ilość uczestników: 10 osób, maksymalna: 16

 

 

SZCZEGÓŁY & PYTANIA

Zapraszamy Cię do bycia razem z nami w tym wydarzeniu już teraz. Będziemy tu publikować materiały związane z ideą naszego retreatu – powrotem do swojego Wewnętrznego Domu, miejsca, w którym tworzymy Życie w wydarzeniu na FB

Jeśli zechcesz podzielić się z nami swoimi odczuciami na temat wydarzenia – każdy głos przyjmiemy z wdzięcznością: zapraszamy do zostawienia wpisu w wydarzeniu w zakładce DYSKUSJA lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

* Jaga Makarewicz: jaga(ad)dobrarozmowa.eu +48 601 57 43 23
* Tamara Romaniuk: openfloor(ad)tamararomaniuk.com