When:
December 12, 2019 @ 8:00 pm – 9:30 pm Europe/Berlin Timezone
2019-12-12T20:00:00+01:00
2019-12-12T21:30:00+01:00
Contact:
Tamara Romaniuk

 

W nowoczesnych czasach z wielozadaniowością i szybkością elektroniki oraz 24-godzinną siecią, jedną z największych trudności jest to, że tracimy kontakt z samym sobą, a także tracimy kontakt z tym, co ma znaczenie. 

 

Czasami wokół nas jest tyle piękna i sytuacji, które kryją w sobie wielką tajemnicę , a nawet ich nie zauważamy, bo spieszymy się do następnej chwili, a potem i dalej… zapominając o chwili obecnej. 

Nie zauważamy już tych momentów, za którymi tęsknimy, które sprawiają że czujemy się ludźmi. 

 

“Jesteśmy tak zajęci zarządzaniem swoim życiem, że przegapiamy tę wielką tajemnicę, w którą jesteśmy zaangażowani” John O’Donohue. 

 

Listopad i grudzień sprzyja tym momentom, kiedy możemy zaglądnąć głębiej w zakamarki naszej duszy, do tajemnicy naszego istnienia, do naszego oddechu, do tego co się w nas porusza. Jest to czas gdzieś na granicy jawy i snu, gdzie rzeczywistość stapia się z marzeniami. Jest to również czas transformacji pomiędzy starym i nowym. 

 

 

Ten program to zbiór mojej wiedzy z wielu lat, z treningów które przeszłam, inspiracji, które zaczerpnęłam i jest on osadzony głęboko w praktyce Open Floor – mimo że nie spotykamy się tym razem na parkiecie. Jest to zaproszeniem do wspólnej podróży do świata, w którym jest więcej uwagi, spokoju i wewnętrznej ekspresji.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

 

Czego możesz się spodziewać: 

 • połącznia z twoją wewnętrzną kreatywnością
 • będziemy dotykać czterech sfer ucielenienia – ciała,  sfery uczuć i emocji, wzorców myślowych i stanów umysłu oraz tej sfery mniej oczywistej i namacalnej – duszy, energii, maggi. 
 • Odkryjemy opowieści, które nas definiują, gdy tylko szepczemy lub inne, które ujawniają się i łączą nas ze sobą.  
 • Będę dzielić się z Tobą moją muzyką. 
 • Będzie w tym kursie miejsce na twórczą ekspresję – w piśmie, w obrazie, w słowie. Pokżę Ci różne techniki, bardzo proste ( nie ma znaczenia czy masz jakiekolwiek doświadczenie w tym temacie)
 • Poznasz podstawowe zasady dynamiki ruchu (CMR Open Floor), które użyte w sposób świadomy będą Cię wspierać w twojej codzienności  

 

Jaki jest cel tego kursu?

To zaproszenie do uważnej obecności 

 • aby umiejętnie i w każdej chwili umieć wyjść z reaktywności umysłu, kurczenia się w naszym ciele i w sercu
 • aby wyszkolić nasze serca i umysły do doświadczania lepszego samopoczucia
 • aby stać się bardziej żywym, dostępnym i nie powtarzać starych wzorców 
 • aby połączyć się z naszą głęboką inteligencją, zaufaniem i wewnętrzną siłą
 • otworzyć serce, zobaczyć z szacunkiem i godnością tych którzy są wokół nas ze swoimi różnicami i poglądami
 • aby wyrazić to co niewyrażone w sposób tobie najbiższy

 

 

Podzieliłam ten kurs na dwa cykle. Każdy z nich będzie zawierał 4 spotkania + 1 spotkanie podsumowujące, integrujące. Możesz przystąpić do jednego cyklu lub dwóch. Decyzja zależy od Ciebie. Jeśli przystąpisz do dwóch otrzymasz gratis indywidualną sesję ze mną w pakiecie. 

 

Kiedy?

Kolejny cykl rozpoczyna się 30 stycznia o godz 20.00 (w czwartek)

I każde kolejne spotkanie będzie się odbywało o tej samej godzinie w czwartek. Pomiędzy czwartym i ostatnim spotkaniem będzie przerwa w celu integracji …  i też dlatego, że w międzyczasie są święta.

Zanotuj w kalendarzu:

5 sesji  ( każda 90 min), 5 tygodni wspólnie spędzonych razem w atfosmerze uważnej obecności

28 listopada
5 grudnia
12 grudnia
19 grudnia
9 stycznia

 

Gdzie?

Online. Na platformie ZOOM (stoworzonej do spotakań w internecie, podobnej do Skype). To bardzo proste, nie wymaga żadnych umiejętności. Przy pierwszym spotkaniu wszysko Ci wyjaśnię. Link otrzymasz po rejestracji.

Jeśli się zdarzy, że nie nie będziesz mógł/-ła uczestniczyć w spotkaniu, otrzymasz nagranie wideo kolejnego dnia z linkami do muzyki, sugestią  ćwiczeń, którą możesz praktykować w ciągu dnia.

 

Inwestycja:

290 zł przy wpłacie do 19 stycznia 2020

350 zł cena normalna

 

Minimalna ilość uczestników 5 osób.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Daj sobie prezent  jeszcze przed świętami, zanim zakupisz dla innych, aby czas wspólnie spędzony z najbliższymi był jeszcze cieplejszy, bliższy i satysfakcjonujący, bp tego  życzę Ci z całego serca.

 

 

 

Droga Tamaro,

Dziękuję za to wspaniałe doświadczenie. Dziękuję za to, że ucieleśniasz to o czym mówisz.  Każdy, kto ceni siebie jako unikalną duszę, która chce wyrazić siebie w pełni i jest skłonna zaufać procesowi i twojemu umiejętnemu prowadzeniu, wyniesie z tego wiele trwałego bogactwa. Każdy aspekt był na wskroś profesjonalny.
A
lexandra, Londyn

 

Raz jeszcze dziękuję Ci za ten piękny proces, dziękuję również za Twojego maila w którym zbierasz jego esencję. Dla mnie temat, z którym pracowaliśmy jest wciąż aktualny bo tak często umyka mi chwila obecna. Ten kurs przybliżył mnie do mojego oddechu, skłonił do zatrzymania i zachęcił do uważności. Teraz częściej zdarza mi się pomyśleć o tym czego jestem świadoma. Na poziomie ciała, serca, ducha czy intelektu. Dziękuję.”
Kasia z Krakowa