When:
November 22, 2020 @ 4:00 pm – 6:30 pm Europe/Berlin Timezone
2020-11-22T16:00:00+01:00
2020-11-22T18:30:00+01:00
Where:
Namaste
Aleja Papieża Jana Pawła II 42
70-435 Szczecin
Poland
Contact:
Tamara Romaniuk

 

Spotkajmy się razem aby przysłuchać się ponownie mądrości naszego ciała, zaprośmy ruch, więcej uwagi, luzu i przepływu. Obudźmy i zintegrujmy nasze ciało, serce i umysł. Obudzimy naszą duszę po długim tygodniu pracy.

Tutaj nie można zrobić niczego żle, tutaj pogłebisz związek z sobą, z innymi i związek ze światem wokół ciebie.

W czasach, kiedy doświadczamy wielu napięć i konfrontujemy się z wieloma nowymi wyzwaniami, potrzebujemy praktyki, która odbuduje naszą wenętrzną mądrosć, potrzebujemy przypominać sobie aby złapać swobodny oddech, aby ponownie zaufać i odnaleźć siebie.

Daj sobie tę chwile dla siebie aby zauważyć co porusza się w Tobie i co jest dla Ciebie ważne pomiędzy zgiełkiem codziennosci.

OPEN FLOOR to praktyka somatyczna i medytacja w ruchu – fizyczna, zmysłowa, przyjemna i bogata w wiedzę. Poszerza ona świadomość siebie, świadomą obecność i zbliża nas do siły życia.
Open Floor integruje terapeutyczne, twórcze i duchowe podejście ze swobodnym ruchem.

Ludzie, którzy regularnie tańczą, są zdrowsi, mają lżejsze umysły i spokojniejszą obecność. Wyrażanie siebie, wspólnota, kreatywność i zabawa – to jedne z wartości, które są obecne na parkiecie Open Floor.

Czego możesz się spodziewać:
lekkości, swobody, ruchu, poczucia odprężenia. Prawdopodobnie poznasz siebie z nowej perspektywy. Może docenisz w sobie coś nowego.
Może doświadczysz odbudowującej siły empatii dla siebie i innych wokół ciebie, świeżej energii i zwiększonego poczucia kreatywności.

Co dostaniesz:
Zrelaksujesz się i zabierzesz do domu lepsze samopoczucia – lepszy fundament, nowe pomysły, świeże spojrzenie na siebie. Na każde zajecia przywożę nowy temat, który może stać się dla Ciebie inspiracją lub źródłem wsparcia w zgiełku codziennosci.

Będzie mi ogromnie miło Cię tam spotkać,
Tamara 

 

Zarejestruj się tutaj

 

INWESTYCJA:

Pojedyńcze zajęcia – 65 zł (przy wpłacie przelewem na tydzień przed wydarzeniem)
Pojedyńcze zajęcia – 75 zł (przy włacie na miejscu)
Karnet na cykl 4 zajęć – 240 zł (oszczędzasz 60 zł)

* Jeśli pieniądze są jedynym powodem powstrzymującym cię przed przyjściem, skontaktuj się, znajdziemy rozwiązanie

TERMINY: 26.09, 17.10, 14.11, 5.12
Godz: 16.00-18.30
Sala będzie otwarta od 15.40